Resultat Oslokappleiken 2014

Resultater - Dans fele - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Stig Nilssen, Kari Nilssen

98

2

Anbjørg Myhra Bergwitz, Audun Grüner-Hegge

97

3

Solveig Brekke Hauknes, Ole Nilssen

93

4

Rita Sirirud Strandbakke, Svein Are Vatnehol

75

5

Rolf Bjørgan, Anne-Grete Nyseter Bjørgan

73

6

Lisa Grav Henriksen, Tone Ingvaldsen

70

7

Amund Grytting, Anne Nilssen

63

Resultater - Dans hardingfele - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Birgit Haukås, Såmund Midtbøen

68

2

Heidrun Midtbøen, Even E. Westeng

62

3

Vilde Ellegaard Westeng

60

Resultater - Dans hardingfele - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Ami Dregelid, Håkon Dregelid –Rudl

104

2

Oddbjørg Ese, Johannes Kjos

100

3

Håkon Dregelid, Ami Dregelid – Springar

98

4

Sivert Holmen m følgje

91

5

Hege Johnrud, Sigbjørn Rua

84

6

Rune Hammarbäch, Brit B. Totland

82

7

Brit Sørland, Per Øyvind Tveiten – Rudl

72

8

Bjørnar Blaavarp Heimdal, Marianne Årvik

72

9

Kjersti Aasen, Svein Aasen

71

10

Brit Sørland, Per Øyvind Tveiten - Springar

70

11

Arna Desser, Dag Hamre

69

12

Nils Øyvind Bergset, Marit Måge

68

13

Åsne Haugen, Såmund Midtbøen

54

Resultater - Durspel og trekkspel - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Ola Edvard Eriksrud Gamkinn

80

Resultater - Durspel og trekkspel - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Håvard Kjøntvedt

105

2

Nils Øyvind Bergset –durspel

98

3

Nils Øyvind Bergset – trekkspel

95

Resultater - Eldre folkemusikkinstrument - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Lars-Ingar Meyer Fjeld

105

Resultater - Halling - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Nikolaj Bo Fischer Nielsen

71

2

Såmund Midtbøen

70

3

Even Ellegaard Westeng

69

4

Torjus Westeng Bakken

68

5

Knut Boksasp Berge

65

6

Vilde Ellegaard Westeng

63

 

 

 

 

Resultater - Halling - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Simon Hesselberg Løvald

85

Resultater - Lagspel - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Hedmark Juniorspellmannslag

80

2

Bærum Spellemannslag

65

Resultater - Lagspel - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Gudbrandsdølenes spelemannslag

127

2

Team GløsTøs

108

3

Østerdølenes Spellmannslag i Oslo

100

4

Sofienberg Spelemannslag

100

5

Bærum spellemannslag

90

6

Spelemannslaget De frilynde

82

Resultater - Samspel (gruppespel og open klasse) - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Feleboga

130

2

Vegard og Mattias

102

Resultater - Samspel (gruppespel og open klasse) - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Evelina Petrova trio

157

2

Key Management

150

3

Øvrevoll spelemannslag

104

 


 

Resultater - Spel fele - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Marius Westling

91

2

Trygve Liahagen

80

3

Hanna Stakston Aasen

70

4

Jenny Aalborg

60

5

Lone Øverby Buttingsrud

51

6

Åsmund Lorch-Falch

50

Resultater - Spel fele - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Aslak Brimi

127

2

Hans Sandum

122

3

Mads Kuraas

116

4

Andreas Skeie Ljones

114

5

Martin Follestad

105

6

Anders Schjølberg

82

Resultater - Spel hardingfele - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Mattias Thedens

82

2

Luna Bustos

61

Resultater - Spel hardingfele - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Lars-Ingar Meyer Fjeld

124

2

Sivert Andreas Holmen

123

3

Tor Hoslemo

119

4

Johanne Flottorp

113

5

Lars Erik Øygarden

108

6

Kjellbjørn Karsrud

95

7

Bjørnar Blaavarp Heimdal

93

8

Vidar Fjæreide

82

9

Eilev Groven Myhren

61

10

Erling Petersen

59

Resultater - Vokal folkemusikk - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Mari Midtli

131

2

Anlaug Nørstebø

80

3

Annbjørg Gunleiksrud

75

Resultater - Vokal folkemusikk - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Jon Anders Halvorsen

130

2

Synnøve Sætre

115

3

Kirsti Bakken Kristiansen

114

4

Malin Alander

109

5

Jorun Grøgård

108

6

Maria Folkedal

96

7

Rasmus Rimestad

95

8

Ingelin Western

90

Resultater - Lagdans - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Småjondølenes Dansarlag

56

 


 


 


 

Resultater - Lagdans - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Valdreslaget i Oslo

64

2

Leikarringen i BUL Oslo

61

3

Numedalslaget i Oslo

60

4

Hallinglaget i Oslo

59

 

Vandrepremier:

Spel vanleg fele: Aslak Brimi

Spel hardingfele: Lars-Ingar Meyer Fjeld

Durspel: Håvard Kjøntvedt

Vokal folkemusikk: Mari Midtli

Dans vanleg fele: Kari og Stig Nilssen

Dans hardingfele: Ami og Håkon Dregelid

Lagdans: Valdreslaget i Oslo

Beste dansespelemann: Stig Nilssen

Tips en venn Skriv ut