Resultat Oslokappleiken 2015

Resultater Oslokappleiken 2015

Resultater - Dans fele - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Hans Løvlien, Tonje Johannessen Stabbetorp

80

 

 

Resultater - Dans fele - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Solveig Brekke Hauknes, Ole Nilssen

94

2

Anbjørg Myhra Bergwitz, Audun Grüner-Hegge

93

3

Elin Eidsand, Pål Anders Sveen

87

4

Lisa Grav Henriksen, Tone Ingvaldsen

81

5

Rita Sirirud Strandbakke, Svein Are Vatnehol

79

6

Alix Cordray, Ingrid Løkken

78

7

Jan Heier, Bjørg Mikalsen Tellnes

78

8

Anna Gjendem, Mathilde Øverland

77

9

Solveig Brekke Hauknes, Øyvind Sandum

75

 

 

Resultater - Dans hardingfele - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Liv Bergset, Nils Øyvind Bergset

93

2

Martina Andersson, oddbjørn vold

89

2

Kjersti Aasen, Svein Aasen

89

4

Solbjørg Fridtun, Rune Hammarbäech

88

5

Brit K. Sørland, Per Øyvind Tveiten

86

6

Nils Øyvind Bergset, Marit Måge

85

7

Brit K. Sørland, Per Øyvind Tveiten

75

 

 

 

Resultater - Durspel og trekkspel - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Ola Edvard Eriksrud Gamkinn

74

 

 

Resultater - Durspel og trekkspel - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Øyvind Sandum

120

2

Hilde Fjerdingøy

117

3

Nils Øyvind Bergset

115

 

 

Resultater - Eldre folkemusikkinstrument - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Anna Ødegården

90

 

Resultater - Halling - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Frederick Brevig Jacobsen

79

2

Ånund Myhren

73

 

Resultater - Halling - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Simon Hesselberg Løvald

95

 

Resultater - Lagdans - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Leikarringen i BUL Oslo

80

2

Numedalslaget i Oslo

79

3

Valdreslaget i Oslo

75

4

Norsk Folkemuseums Dansegruppe

74

5

Akersarv - Bygda Dansar Akershus

73

 

Resultater - Lagspel - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Bærum Juniorspelemannslag

82

 

Resultater - Lagspel - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Bærum spellemannslag

112

 

Resultater - Samspel (gruppespel og open klasse) - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Lone Øverby Buttingsrud, Ola Edvard Eriksrud Gamkinn

73

 

Resultater - Samspel (gruppespel og open klasse) - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Ellestad Wiik duo

88

2

The Berntsons

68

 

 

 

Resultater - Spel fele - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Trygve Liahagen

95

2

Elias Kolden Froutis

78

 

Resultater - Spel fele - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Britt Elise Skram

116

2

Andreas Ljones

115

3

Jo Einar Tobias Sterten Jansen

110

4

Gunn Inga Schiager Tofsrud

90

 

Resultater - Spel hardingfele - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Luna Bustos

95

 

Resultater - Spel hardingfele - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Sivert Andreas Holmen

129

2

Helga Myhr

127

3

Johanne Flottorp

115

4

Siri Dyvik

107

5

Loretta Kelley

101

6

Gunn Inga Schiager Tofsrud

87

7

Eilev Groven Myhren

72

 

 

 

Resultater - Vokal folkemusikk - junior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Hilda Sofie Taklo

78

2

Malin Røysland Skårberg

73

3

Nora Kruse

49

 

Resultater - Vokal folkemusikk - senior

#:

Navn:

Poengsum:

1

Unni Løvli

136

2

Sigrid Berg

113

2

Malin Victoria Alander

113

4

Bjørn Sigurd Glorvigen

107

5

Eir Vatn Strøm

106

6

Per Olav Hoff Mydske

87

7

Ingrid Bjørkelo Østmoen

85

 

 

 

Beste dansespelemenn: Anne Marit Jota og Øyvind Sandum

Tips en venn Skriv ut