11223717_1028468657194920_2822278997863673832_o

Startlister til Oslokappleiken

Her er årets startlister!
Kl. 11-16 i to salar.

Startliste Hovedscena Oslokappleiken
Nr. Navn Klasse Fremfører
1 Brit Sørland, Per Øyvind Tveiten Dans hardingfele, senior Gangar frå Kvam
2 Kjersti Aasen, Svein Aasen Dans hardingfele, senior Numedalsspringar
3 Elin Eidsand, Pål Anders Tvindesæter Sveen Dans fele, senior Springdans fra Hadeland
4 Brit Sørland, Per Øyvind Tveiten Dans hardingfele, senior Springar frå Kvam
5 Erland Voldhaug Andersen, Ingrid Svennæs Dans hardingfele, senior Valdresspringar
6 Jon Bugge Mariussen Halling, senior  
7 Nikolaj Bo Fischer Nielsen, Ingeborg Fiona Solheim-Allen Dans fele, junior Rørospols
8 Rita Sirirud Vatnehol, Svein Are Sirirud Vatnehol Dans fele, senior Springdans frå Nordre Sunnmøre
9 Ingrid Storlid Dans hardingfele, senior Telegangar m/ fylgje
10 Vilde Ellegaard Westeng, Malin Røysland Skårberg Dans hardingfele, junior Telespringar
11 Mikkel Aasberg Arnesen Halling, senior  
12 Sivert Holmen, Tora Vik Dans hardingfele, senior Valdresspringar
13 Anlaug Nørstebø, Helge Sigurd Amdal Telnes Dans hardingfele, senior Tinnspringar
14 Hans Hovland Løvlien, Emilia Midtbø Christensen Dans fele, senior Springdans fra Østfold
15 Henrik Opheim Berg, Ingrid Jøtun Fauske Dans hardingfele, junior Hallingspringar
16 Norsk folkemuseums dansegruppe Lagdans, junior Rørospols
17 BUL Sarpsborg Lagdans, senior Springdans fra Østfold
18 Knut Boksasp Berge, Birgit Haukås Dans hardingfele, senior Tinnspringar
19 Ingrid Storlid Dans hardingfele, senior Telespringar m/ fylgje
20 Hege Synnøve Weseth Dans hardingfele, senior Numedalsspringar m/ fylgje
21 Nils Øyvind Bergset, Marit Måge Dans hardingfele, senior Numedalsspringar
22 BULder og Brak Lagdans, junior Halling
23 Brigitte Halldis Hegge Blomlie, Håkon Håvelsrud Odden Dans hardingfele, senior Valdresspringar
24 Anlaug Nørstebø, Helge Sigurd Amdal Telnes Dans hardingfele, senior Tinngangar
25 Emma Bakke, Oline Dalen Dans fele, junior Springleik fra Vågå
26 Valdreslaget Lagdans, senior Valdresspringar
27 Tone Anne Tveiten, Even Ellegaard Westeng Dans hardingfele, senior Telespringar
28 Nikolaj Bo Fischer Nielsen Halling, senior  
29 Ånund Meberg Myhren Halling, junior  
30 Vilde Ellegaard Westeng Halling, junior  
31 Sivert Andreas Holmen Spel hardingfele, senior  
32 Unge folkemusikere i Oslo Lagspel, junior  
33 Alexander Aga Røynstrand Spel hardingfele, senior  
34 Hedmark Juniorspellmannslag Lagspel, junior  
35 Åsmund Fauske Jøtun Spel hardingfele, senior  
36 Sofienberg spellemannslag Lagspel, senior  
37 Østerdølenes Spellmannslag Lagspel, senior  
38 Jon Bugge Mariussen, Judith-Maria Schunnesson Dans hardingfele, senior Hallingspringar
39 Solveig Brekke Hauknes, Ole Nilssen Dans fele, senior Pols fra Østerdalen
40 Ogndalsvegen 141 med venner Lagdans, senior Pols
41 Håkon Håvelsrud Odden Halling, senior  
42 Ingebjørg Bratheim Bø, Ola Narverud Dans hardingfele, senior Telespringar
43 Kari Nilssen, Stig Nilssen Dans fele, senior Pols fra Østerdalen
44 Svein Granøien, Hege Ravdal Dans fele, senior Rørospols
45 Frederick Brevig Jacobsen Halling, junior  
46 Knut Boksasp Berge Halling, senior  
47 #Hedmark Lagdans, senior Pols
48 Ola Grøsland, Ingrid Løkken Dans fele, senior Springleik
49 Silje Aunehaugen, Knut Nordanger Dans fele, senior Pols i tradisjon frå rørospolsdistriktet
50 Kari Fridtun Aarekol, Åsmund Fauske Jøtun Dans hardingfele, senior Hallingspringar
51 Leikarringen i BUL Oslo Lagdans, senior Rørospols

 

Startliste Klubbscena Oslokappleiken
Nr. Navn Klasse
1 Nina Owren Furuli Spel fele, senior
2 Birgit Haukås Spel hardingfele, senior
3 Bærum spellemannslag Lagspel, senior
4 Trygve Liahagen Spel fele, junior
5 Even Ellegaard Westeng Spel hardingfele, senior
6 Niels Jørgen Røine Spel hardingfele, senior
7 Tone Anne Tveiten Spel hardingfele, senior
8 Eilev Groven Myhren Spel hardingfele, senior
9 Kristiania spelemannslag Lagspel, senior
10 Elisabeth Mork Fjeldvær Vokal folkemusikk, senior
11 Kirsti Bakken Kristiansen Vokal folkemusikk, senior
12 Levina Storåkern Eldre folkemusikkinstrument, senior
13 Roar Vangen Samspel, senior
14 Lisa og Herman Samspel, senior
15 Malin Røysland Skårberg Vokal folkemusikk, junior
16 Steinar Ofsdal Eldre folkemusikkinstrument, senior
17 Folk fra Follo Samspel, senior
18 Ingeborg onstad Samspel, junior
19 Anna Gjems French Vokal folkemusikk, junior
20 Charlotte, Une og Maia Samspel, junior
21 Tea Forr Austnes Vokal folkemusikk, senior
22 Streif & Strøk Samspel, senior
23 Ingrid og Co. Samspel, senior
24 Frederick Brevig Jacobsen Eldre folkemusikkinstrument, junior
25 Marthe Lea Vokal folkemusikk, senior
26 Andrea Søgnen Eldre folkemusikkinstrument, junior
27 Une Lorentze Onarheim Vokal folkemusikk, junior
28 Nils Øyvind Bergset Durspel og trekkspel, senior
29 Amalie Kinsarvik Tvilde Durspel, senior
30 Anlaug Nørstebø Vokal folkemusikk, senior
31 Bjørn Sigurd Glorvigen Vokal folkemusikk, senior
32 Syver Rolandsgard Hauge Spel hardingfele, junior
33 Kjetil Meberg Myhren Spel hardingfele, junior
34 Selma Mørk Spel fele, junior
35 Bjørner Hamre Spel hardingfele, senior
36 Christine Spakmo Boe Spel hardingfele, junior
37 Vilde Ellegaard Westeng Spel hardingfele, junior
38 Lars Erik Skjøtskift Øygarden Spel hardingfele, senior
2018-11-09 Lene Furuli
Tips en venn Skriv ut